UMRE - 2008 UMRE fiyatları umre turları UMRE Hac UMRE KISA UMRE ÜMRE HAC UMRE Şirketleri, Umre Hac Programları, Hac Firmaları, Ramazan Umresi
 
 
Ana Sayfa  Hakkımızda Umre Hac   Üyeler   Iletisim Toplam Üye 240 kisi Aktif Ziyaretci: 4 Toplam Z. : 1725682
 
.
..:: Uskudar Turizm ::.. UMRE - 2012 UMRE fiyatlari umre turlari UMRE Hac UMRE KISA UMRE ÜMRE HAC UMRE Sirketleri, Umre Hac Programlari, Hac Firmalari, Ramazan Umresi
Yurtdışı
2012 UMRE
Avrupa
Güney Amerika
Uzakdoğu
Asya
Mısır
Online Otel Rezervasyonu
İş Dünyası
Bayi Gezileri
Kongre ve Seminer
Yurtiçi
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Şehir Otelleri
GÜNÜBİRLİK TURLAR
YAKINDA
Favori Linkler
 • Web Ajans
 • Kayak Turkiye
 • Teminat Grubu
 • Dünya Şehirlerinde Hava Durumu
 • Hava Durumu
  Hava Durumu
   
  Yurtdışı Bayi Gezileri
  Lexell Incentive

  Incentive ekibimiz Türkiye ekonomisine önemli ölçüde katkıda bulunan bir çok şirketimizin bayileri ve çalışanları için satış arttırma amaçlı yurtiçi ve yurtdışı promosyon gezileri, toplantıları, ürün tanıtım toplantıları, ödül ve motivasyon gezileri organize etmektedir.

  Bu organizasyonların planlama aşamasından uygulama sonuna kadar kusursuz geçebilmesi için incentive ekibimiz gerektiğinde mesai saati gözetmeden çalışmaktadır.

  Şirketinize sunulan gezi/organizasyon programına sadık kalmakta ve sürprizlerimizle misafirlerinizi memnun etmek için daima özenle çalışmaktayız.


  Firmanızın acentamız dan talep edeceği grup biletleri, otel rezervasyonları, toplantı grupları için çok özel fiyat ve alternatifler hazırlanacaktır.

  VIP SERVİS

  Lexell Travel, şahsınıza, kuruluşunuzun üst yöneticileri veya çok önemli misafirleriniz için üstün özellikli VIP hizmeti de sunar. Noktadan noktaya, uluslararası standartta sunulan bu hizmetlerimiz sayesinde, ayrıcalıklı olmanın farklılığını ve gururunu en ince detaylara kadar hassasiyetle yaşatırız. Üstün nitelikli VIP hizmetlerimiz için merkez ofisimizi arayabilir ve ya da akose@lexelltourmarket.com.tr adresine elektronik posta yoluyla başvurabilirsiniz. VIP PERSONEL Müşterilerimize sürekli ve mükemmel hizmeti sunabilmek için çalışanlarımız, hizmet felsefemizin her unsurunu büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Deneyimli ve özel seçilmiş personelimiz, özellikleri ve birikimleriyle mümkün olabilecek en uygun seçenekleri size uygun şekilde sunabilmek üzere özenle seçilmiştir.

  Özel ikram hizmetleri

  Güvenlik hizmetleri

  Zırhlı veya özel dizayn araç temini

  Özel uçak / Helikopter hizmetleri

   
  Resimleri görmek için >>
  Bayi Gezileri
   

  .

  << Geridön
   
  UMRE - 2012
    Üye Girişi
   Isim    
   Sifre  
   
  Üye Ol   Sifremi Unuttum
    Haberler
    2014 Ramazan Umre Kayıtlarımız Başlamıştır!
  Programlar ve Fiyatlar için 0216 492 26 70...

   
   
  Gezimizden Resimler
  ..:: Tüten Tur ::..
   
  SON UMRE TURUMUZ
  Devamı >>
  UMRE - 2012 UMRE fiyatları umre turları UMRE Hac UMRE KISA UMRE ÜMRE HAC UMRE Şirketleri, Umre Hac Programları, Hac Firmaları, Ramazan Umresi
  Öneri veya Eleştiri | Dilek / İstek |Siteyi Arkadaşına Tavsiye Et | Sık Kullanalanlara Ekle
  Bu site KILERHOST.NET tarafından host edilmektedir. Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2003 Web Ajans

    Seyehat Acentaları