UMRE - 2008 UMRE fiyatları umre turları UMRE Hac UMRE KISA UMRE ÜMRE HAC UMRE Şirketleri, Umre Hac Programları, Hac Firmaları, Ramazan Umresi
 
 
Ana Sayfa  Hakkımızda Umre Hac   Üyeler   Iletisim Toplam Üye 240 kisi Aktif Ziyaretci: 5 Toplam Z. : 1725695
 
.
..:: Uskudar Turizm ::.. UMRE - 2012 UMRE fiyatlari umre turlari UMRE Hac UMRE KISA UMRE ÜMRE HAC UMRE Sirketleri, Umre Hac Programlari, Hac Firmalari, Ramazan Umresi
Yurtdışı
2012 UMRE
Avrupa
Güney Amerika
Uzakdoğu
Asya
Mısır
Online Otel Rezervasyonu
İş Dünyası
Bayi Gezileri
Kongre ve Seminer
Yurtiçi
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Şehir Otelleri
GÜNÜBİRLİK TURLAR
YAKINDA
Favori Linkler
 • Web Ajans
 • Kayak Turkiye
 • Teminat Grubu
 • Dünya Şehirlerinde Hava Durumu
 • Hava Durumu
  Hava Durumu
   

  Uskudar Turizm , Kültür ve Turizm Bakanlığı (A Grubu) Seyahat Acentası olarak faaliyet göstermektedir. Uskudar Turizm , tecrübeli ekibi ile müşterilerine

  "HER KOŞULDA MÜKEMMEL HİZMET" sunmayı amaç olarak benimsemiş ve bu konuda rakiplerinden her zaman daha ileride olmayı hedeflemiştir.

  IATA (International Air Transport Association) üyesi olan seyahat acentamız tüm hava yollarının gerek rezervasyon gerekse biletleme işlemlerini on-line olarak yapabilmektedir.

  Bunun yanı sıra, bilet ve otel hizmetleriyle beraber, özellikle iş seyahatlerinin planlanması ve organizasyonu konusunda son derece deneyimli olan şirketimiz sizlere bu konuda da hizmet sunabilmektedir.

  Firmanızın acentamız dan talep edeceği grup biletleri, otel rezervasyonları, toplantı grupları için çok özel fiyat ve alternatifler hazırlanacaktır.

  Yurt dışından talep edeceğiniz otel konaklamalarınız için acentamızın kullandığı uluslararası rezervasyon sistemleriyle özel fiyat ve öncelikli rezervasyon yaptırma imkanlarına sahip olacaksınız. Bu otellerin ödeme sistemleri sizlerin istekleri doğrultusunda kredi kartı veya nakit ödeme olarak belirlenecektir.

  Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde ayrıca transfer, araç kiralama ve rehberlik hizmetleri de talepleriniz doğrultusunda karşılanacaktır.

  Acentamızın sizlere hizmet vermekten mutlu olacağını bir kez daha belirtir, daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyulması durumunda bizlerle bağlantıya geçmenizi rica eder, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  İŞ SEYAHATLERİ
  Biz iş seyahatlerinin üst düzey yönetim yapısının vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda seyahat halindeki yönetici iş adamlarının zamandan olabildiğince kazanmalarını sağlamaya özel bir özen gösteriyoruz, çünkü biliyoruz ki hareket halindeki iş adamlarının zamanlarını en etkili bir şekilde kullanabilmelerini sağlamak mesleğimizdeki en önemli unsurdur.

  Uskudar Turizm, çalışmalarınıza hızlı, dostça ve etkin bir seyahat hizmeti sağlayacaktır. Sizlere maksimum faydayı sağlayabilmek için, yılların deneyimi ile her geçen gün daha da artan uluslararası çapraşık seyahat düzeninin yarattığı riskleri ve lojistik zorlukların bilincini taşıyan ve mükemmeli yaratmak için çalışan, seyahat hizmetleri konusunda uzmanlaşmış kadromuzla hizmet vermekteyiz.


  Şirketimizin en önemli prensibi, seyahatinizle ilgili herhangi bir olumsuzluk olduğunda sizi bu zor durumdan kurtarmaktır. Dünyanın neresinde olursanız olun, internet sitemizden ( www.uskudarturizm.com.tr ) mesai saatlerimiz içerisinde seyahat danışmanlarımızla canlı görüşme ( on-line chat ) yaparak sorunlarınızın çözümüne veya yeni isteklerinize anında cevap alabilirsiniz. Size bir telefon görüşmesi uzaklığında, aşağıdaki kapsamlı seyahat hizmetlerimiz ile gerek iş gerekse turistik seyahatlerinizde işin zahmetli yükünü omuzlarınızdan alıyoruz.

      Tüm Dünya Havayolları Uçak Biletleri Rezervasyon ve Satışı
      Vize İşlemleri

      Tüm Dünya Otel Rezervasyon ve Satışı
      Taleplerinizin Tam Karşılığı Olan Konaklama Düzenlemeleri
      Dünyanın Her Ülkesinde Türkçe Rehberlik Hizmeti!

  Araç Kiralama
  Havalimanı Transferleri
  Özel Güvenlik Hizmetleri

  YURTİÇİ & YURTDIŞI BAYİ GEZİLERİ
  Incentive ekibimiz Türkiye ekonomisine önemli ölçüde katkıda bulunan bir çok şirketimizin bayileri ve çalışanları için satış arttırma amaçlı yurtiçi ve yurtdışı promosyon gezileri, toplantıları, ürün tanıtım toplantıları, ödül ve motivasyon gezileri organize etmektedir.

    Bu organizasyonların planlama aşamasından uygulama sonuna kadar kusursuz geçebilmesi için incentive ekibimiz gerektiğinde mesai saati gözetmeden çalışmaktadır. Şirketinize sunulan gezi/organizasyon programına sadık kalmakta ve sürprizlerimizle misafirlerinizi memnun etmek için daima özenle çalışmaktayız.

  VIP SERVİS
  Uskudar Turizm , şahsınıza, kuruluşunuzun üst yöneticileri veya çok önemli misafirleriniz için üstün özellikli VIP hizmeti de sunar. Noktadan noktaya, uluslararası standartta sunulan bu hizmetlerimiz sayesinde, ayrıcalıklı olmanın farklılığını ve gururunu en ince detaylara kadar hassasiyetle yaşatırız. Üstün nitelikli VIP hizmetlerimiz için merkez ofisimizi arayabilir ve ya da akose@uskudarturizm.com.tr adresine elektronik posta yoluyla başvurabilirsiniz.  

  VIP PERSONEL
  Müşterilerimize sürekli ve mükemmel hizmeti sunabilmek için çalışanlarımız, hizmet felsefemizin her unsurunu büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Deneyimli ve özel seçilmiş personelimiz , özellikleri ve birikimleriyle mümkün olabilecek en uygun seçenekleri size uygun şekilde sunabilmek üzere özenle seçilmiştir.

  Özel ikram hizmetleri
  Güvenlik hizmetleri
  Zırhlı veya özel dizayn araç temini
  Özel uçak / Helikopter hizmetleri
  Gelişmiş iletişim hizmetleri

  HAVACILIK HİZMETLERİ (Charter uçak-helikopter)
  Uskudar Turizm , havacılık ile ilgili aşağıdaki hizmetleri size en iyi imkanlarla ihtiyaçlarınız doğrultusunda sunar:

    Küçük Hava Taksileri Rezervasyon ve Kiralaması
    Komple Uçak Kiralaması (Charter)
    Hava Kargo Taşımacılığı
    Özel Uçak / Helikopter Kiralaması

  FUAR & KONGRE ORGANİZASYONLARI
  Uskudar Turizm , fuar ve tanıtım amaçlı yapılan birçok organizasyonda eğitimli, güler-yüzlü ve kaliteli kadromuz ile firmaların isteklerini cevaplamaktadır. Amacımız festival, konser, tanıtım ve reklam gibi sektörün önemli sayılan organizasyonlarında  ekibimizle hızlı ve direkt sonuca gidecek çözüm ortaklıkları üretmektir.

  Deneyimli, eğitimli, genç, dinamik, çalışkan, güler-yüzlü ve disiplinli ekibimiz ile kaliteli ve profesyonel hizmet sağlamayı amaçlamaktayız. Mükemmel bir toplantı ve organizasyon konusundaki ihtiyaç, istek ve beklentilerinizi tam olarak karşılayacak üstün ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Deneyimli ve dinamik ekibimiz, istekleriniz doğrultusunda ekonomik ve kaliteli servisi ile aşağıdaki faaliyet konularında daima hizmetinizde olacaktır:

  Bünyemizde bulundurduğumuz geniş host-hostes kadrosuyla her türlü tanıtım ve organizasyonlarınızdaki standlarınızda firmanızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tercümanlık, karşılama, servis, tanıtım vb. destek hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır. Müşterilerimizin gerek gördüğü durumlarda iş öncesi toplantılar ve eğitimler düzenlenebilmekte ve hataya meydan vermeden, kusursuz ve başarılı bir çalışma yapılması hedeflenmektedir.

  Tanıtım ve organizasyonların daha renkli ve dikkat çekici geçmesi amacıyla birtakım aktivitelerin düzenlenmesi günümüzün rekabet ortamında artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle fuarlarda ve özel organizasyonlarda firmalar faaliyetlerini görsel olarak da destekleyecek ve uzun süre akıldan çıkmamasını sağlayacak aktiviteler düzenleme yoluna gitmektedirler. Bu anlamda Uskudar Turizm, müşterilerine her biri kendi alanında profesyonel olan mankenler, dans ve müzik grupları, animasyon, gösteri ve show grupları ile organizasyon konusunda tam hizmet sunmaktadır.

  PART-TIME PERSONEL TEMİNİ
  Yabancı dil bilen, deneyimli, büyük çoğunluğu üniversite öğrencileri ve mezunlarından oluşan part-time ekibe sahibiz.
  Rehber(Tüm diller)
  Stand Host-Hostes(Fuar)Desk Kayıt
  Otel Check-in
  Toplantı Salonu
  Sunuş Kontrol
  Teknisyen
  Transfermen
  Depo
  Stand Alanı
  Supervisor

  AKDENİZ & EGE BÖLGESİ TRANSFER & SHUTTLE
  Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri
  Oteller arası shuttle-bus servisleri

  AKDENİZ & EGE BÖLGESİ OUTDOOR AKTİVİTELERİ
  Tekne turları
  Rafting
  Jeep safari
  Paintball
  Truck safari

   
  UMRE - 2012
    Üye Girişi
   Isim    
   Sifre  
   
  Üye Ol   Sifremi Unuttum
    Haberler
    2014 Ramazan Umre Kayıtlarımız Başlamıştır!
  Programlar ve Fiyatlar için 0216 492 26 70...

   
   
  Gezimizden Resimler
  ..:: Tüten Tur ::..
   
  SON UMRE TURUMUZ
  Devamı >>
  UMRE - 2012 UMRE fiyatları umre turları UMRE Hac UMRE KISA UMRE ÜMRE HAC UMRE Şirketleri, Umre Hac Programları, Hac Firmaları, Ramazan Umresi
  Öneri veya Eleştiri | Dilek / İstek |Siteyi Arkadaşına Tavsiye Et | Sık Kullanalanlara Ekle
  Bu site KILERHOST.NET tarafından host edilmektedir. Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2003 Web Ajans

    Seyehat Acentaları